Views exposed form layout (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Left side
sv: Vänster sida

en: Middle column
sv: Mittenkolumn

en: Right side
sv: Höger sida

en: Two column
sv: Två kolumner

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Change
sv: Ändra

en: Single column
sv: Enkel kolumn

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Combine sort order with sort by
sv: Kombinera sorteringsordning med sortera på
