Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: None
es: Ninguno

en: Configuration
es: Configuración

en: Shuffle
es: Barajar

en: Delay
es: Retraso

en: Fade
es: Desvanecer

en: Overlay
es: Superposición
