Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: None
fi: Ei mitään

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Fade
fi: Himmennä

en: Overlay
fi: Päällys
