Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Images
it: Immagini

en: None
it: Nessuno

en: Configuration
it: Configurazione

en: Shuffle
it: Ordine casuale

en: Fade
it: Dissolvenza
