Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: None
ja: なし

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Shuffle
ja: シャッフル

en: Delay
ja: 遅延

en: Fade
ja: フェード

en: Overlay
ja: オーバーレイ
