Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: None
lt: Joks

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Overlay
lt: Sluoksnis
