Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: None
uk: Немає

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Delay
uk: Затримка

en: Fade
uk: Згасання

en: Overlay
uk: Накладання
