Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: None
vi: Không có

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Shuffle
vi: Trộn

en: Fade
vi: Mờ
