Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: None
fa: هیچ

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Fade
fa: محو شدن

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده
