Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Shuffle
fr: Mélanger

en: Delay
fr: Délai

en: Fade
fr: Fondu

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)
