Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: None
nl: Geen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Delay
nl: Vertraging

en: Fade
nl: Vervaag

en: One second
nl: Één seconde
