Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: None
pl: Brak

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Overlay
pl: Nakładka

en: One second
pl: Jedna sekunda

en: Three seconds
pl: Trzy sekundy

en: Four seconds
pl: Cztery sekundy

en: Five seconds
pl: Pięć sekundy
