Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: None
pt: Nenhum

en: Configuration
pt: Configuração

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Overlay
pt: Sobreposição

en: One second
pt: Um segundo
