Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: None
ru: Нет

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Shuffle
ru: Перемешать

en: Delay
ru: Задержка

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Overlay
ru: Перекрытие
