Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: None
tr: Hiçbiri

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Delay
tr: Gecikme

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Overlay
tr: Üst katman
