Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Pages
hu: Oldalak

en: None
hu: Nincs

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Fade
hu: Áttünés

en: Overlay
hu: Átfedés

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: One second
hu: Egy másodperc

en: Two seconds
hu: Kettő másodperc

en: Three seconds
hu: Három másodperc

en: Four seconds
hu: Négy másodperc

en: Five seconds
hu: Öt másodperc

en: Ten seconds
hu: Tíz másodperc

en: Six seconds
hu: Hat másodperc

en: Seven seconds
hu: Hét másodperc

en: Eight seconds
hu: Nyolc másodperc

en: Nine seconds
hu: Kilenc másodperc

en: Eleven seconds
hu: Tizenegy másodperc

en: Twelve seconds
hu: Tizenkettő másodperc

en: Thirteen seconds
hu: Tizenhárom másodperc

en: Fourteen seconds
hu: Tizennégy másodperc

en: Fifteen seconds
hu: Tizenöt másodperc

en: Sixteen seconds
hu: Tizenhat másodperc

en: Seventeen seconds
hu: Tizenhét másodperc

en: Eighteen seconds
hu: Tizennyolc másodperc

en: Nineteen seconds
hu: Tizenkilenc másodperc

en: Twenty seconds
hu: Húsz másodperc
