Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: None
af: Geen

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Configuration
af: Konfigurasie
