Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Pages or PHP code
bn: পৃষ্ঠা কিংবা পি এইচ পি (PHP) কোড
