Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Pages
cy: Tudalennau

en: None
cy: Dim

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
