Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Images
de: Bilder

en: None
de: Keine

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Shuffle
de: Zufällige Reihenfolge

en: Delay
de: Verzögerung

en: Fade
de: Überblenden

en: One second
de: Eine Sekunde
