Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: None
eo: Neniu

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Configuration
eo: Agordoj
