Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
