Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Pages
jv: Kācā

en: None
jv: Nihil

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Fade
jv: Bureng

en: Overlay
jv: Ngambang

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
