Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Pages
ka: გვერდები

en: None
ka: არცერთი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
