Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: None
ku: هیچ

en: Visibility
ku: بینایی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
