Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
