Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
