Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
