Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: None
pt: Nenhum

en: Configuration
pt: Configurações

en: Shuffle
pt: Embaralhar

en: Delay
pt: Atraso

en: Fade
pt: Desvanecer
