Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Images
sl: Slike

en: Pages
sl: Strani

en: None
sl: Brez

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Overlay
sl: Prekrivalo
