Vegas Background jQuery Plugin (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Pages
ug: بەت

en: None
ug: يوق

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)
