Velocity Core (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Main menu
af: Hoofkieslys
