Velocity Core (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Tags
am: መለያዎች
