Velocity Core (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Blog
ast: Blogue

en: Basic page
ast: Páxina básica
