Velocity Core (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil
