Velocity Core (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Blog
bg: Блог

en: Main menu
bg: Основно меню
