Velocity Core (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Images
bn: ছবি

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Blog
bn: ব্লগ

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
