Velocity Core (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་
