Velocity Core (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Blog
eo: Blogo

en: Features
eo: Ecoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
