Velocity Core (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Images
is: Myndir

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Blog
is: Blogg

en: Share
is: Deila
