Velocity Core (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.
