Velocity Core (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Blog
ka: ბლოგი
