Velocity Core (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Blog
kk: Блогі
