Velocity Core (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
