Velocity Core (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Gallery
lv: Galerija

en: Blog
lv: Blogs

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.
