Velocity Core (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Basic page
mr: साधे पान
