Velocity Core (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
