Velocity Core (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: Images
no: Bilder

en: Tags
no: Stikkord

en: Image
no: Bilde

en: Gallery
no: Galleri

en: Blog
no: Blogg

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
no: Opprett et nytt spørreskjema som blir tilgjengelig for brukerne. Innsendte data og statistikk blir lagret og gjort tilgjengelig for priviligerte brukere.

en: Main menu
no: Hovedmeny

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
no: <em>Hovedmenyen</em> brukes på mange nettsteder til visning av hoveddelene av nettstedet, ofte i en toppnavigasjon.

en: Basic page
no: Side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
no: Bruk <em>grunnleggende sider</em> for statisk innhold som «Om oss».

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
no: Bruk <em>artikler</em> for tidssensitivt innhold som nyheter, pressemeldinger eller blogginnlegg.
