Velocity Core (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Blog
ne: ब्लग

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
