Velocity Core (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Image
se: Govva

en: Share
se: Juogat
